0
Patika preces

Labākās dāvanas Tēva dienā

Labākās dāvanas Tēva dienā
2023-05-02 Goody.lv

Tuvojas brīnišķīgi svētki – Tēva diena. Šajos svētkos apsveiksim savus mīļos tētus, lutināsim viņus, izrādīsim uzmanību un apbērsim ar dāvanām, jo ​​viņi to ir pelnījuši. Ar katru gadu pārsteigt tētus kļūst arvien grūtāk, nereti nākas lauzīt galvu, lai atrastu īsto dāvanu, kas tiks ne tikai ielikta atvilktnē, bet arī izmantota. Mēs vēlamies dalīties ar lielisku sarakstu, kas atvieglos dāvanu meklēšanu un ietaupīs jūsu dārgo laiku.

Dažādi koka izstrādājumi - virtuves dēļi, paplātes, medaļas, kastes pudelēm, attaisāmie, karotes, lāpstiņas - labākās dāvanas, kas noteikti tiks izmantotas ikdienā un būs praktiskas lietošanā. Ja izvēlēsieties produktus ar saviem uzrakstiem - mēs garantējam, ka tēti būs ļoti priecīgi!

Apģērbs un citi tekstilizstrādājumi – var izvēlēties preces, kas ir paredzētas ar uzdrukām tieši Tēva dienai, taču, ja tētiem ir tādi hobiji kā: makšķerēšana, medības vai automašīnas, tad šo iespēju neprasīsi. Ja esi jau iepriekš uzdāvinājis t-kreklus vai džemperus, padomā arī par tādām lietām kā zeķes, priekšauti vai cepures – arī tās ir lieliskas dāvanas, kas var kļūt par burvīgu ikdienas aksesuāru.

Krūzes un citi trauki — domājat, ka šī dāvanas ideja nav pietiekami interesanta? Jūs kļūdāties, jo krūzēm un glāzēm var būt daudz dažādu formu un dizainu. Individuāla dizaina krūzes noteikti pārsteigs un iepriecinās jūsu mīļoto tēti! Un, ja šķiet, ka krūze ir parāk maza dāvana – saliec komplektu, kurā tētis atradīs vēl foršākas lietas.

Citas ekskluzīvas preces - metramēri, glāžu komplekti, krājkasītes, apakšveļa, vīna instrumentu komplekti, grāmatzīmes, automašīnu atsvaidzinātāji, numurzīmju rāmji - tik plaša izvēle, viena dāvanas ideja ir labāka par otru, tāpēc, ja vēl nezini, kuru izvēlēties – izvēlies vairākus, bet pārējo atstāj citiem svētkiem.

Related Products

-9%
T-krekls "Tētis sataisīs"
T-krekls "Tētis sataisīs"
€ 14,50 € 15,99
Zeķes "Pats stilīgākais tētis"
Krūze "Zelta tētis"
TOP
Krūze "Tēta sastāvs"

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Apskatīt visus

Sajūti Ziemassvētku burvību jau tagad.

Sajūti Ziemassvētku burvību jau tagad.

Tas ir laiks, kad visa uzmanība tiek pievērsta radiem, draugiem , kolēģiem un citiem mīļajiem, kas ar mums ir ik dienu....

Lasīt vairāk
Briesmīgi labi Helovīna piedāvājumi

Briesmīgi labi Helovīna piedāvājumi

Helovīni ir svētki, kas izceļas ar savu maģisko, noslēpumaino un nedaudz spocīgo atmosfēru. Katru gadu cilvēki no visas pasaules atzīmē šos svētkus 31...

Lasīt vairāk
BOSA DIENA - ko dāvināt?

BOSA DIENA - ko dāvināt?

Starptautiskā Bosa diena ir lieliska iespēja pārsteigt savu priekšnieku. Ja vēlaties uzdāvināt ko neparastu un unikālu, varat izvēlēties krūzes vai t-...

Lasīt vairāk
Dāvanas Līgo svētkos

Dāvanas Līgo svētkos

Neaizmirsti apsveikt Jāni un Līgu tuvojošajos svētkos!...

Lasīt vairāk
Labākās dāvanas Tēva dienā

Labākās dāvanas Tēva dienā

Trūkst ideju, ko dāvināt Tēva dienā? Jūs tās noteikti atradīsiet šeit....

Lasīt vairāk
Dāvanas Mātes dienā

Dāvanas Mātes dienā

Nezini, ko sarūpēt savai mammai Mātes dienā? Mēs padalīsimies ar vairākām idejām, kas pārsteigs tavu mīļo māmiņu!...

Lasīt vairāk