0
Patika preces

Ko dāvināt Lieldienās?

Ko dāvināt Lieldienās?
2023-03-22 Goody.lv

Lieldienas ir brīnišķīgi pavasara svētki, kuros pie svētku galda pulcējas visi ģimenes locekļi un radinieki. Lieldienās ar jautrām dāvanām labprāt iepriecinām ne tikai mazos, bet arī pieaugušos. Tomēr ne vienmēr ir tik vienkārši izvēlēties piemērotāko dāvanu, tāpēc dalāmies ar TOP 3 idejām, kuras, cerams, aiztaupīs galvassāpes svētku organizēšanas procesā.


Lieldienu tematiskie T-krekli ir ideja dāvanai, kas iepriecinās ikvienu. T-krekli tiek piedāvāti ne tikai pieaugušajiem, bet arī bērniem, pat pašiem mazākajiem – tie varēs saņemt tematiskus zīdaiņu bodijus. Lieldienu T-kreklus atradīsi visdažādākajos dizainos, krāsās un izmēros, tāpēc katrs atradīs sev tīkamu variantu, savukārt, ja vēlies ekskluzīvu T-kreklu, kāds nav nevienam citam - izvēlies T-kreklu ar savu izvēlēto dizainu un izmanto savu iztēli.


Saldumi Lieldienās. Ikvienam patīk šad un tad panašķoties ar saldumiem un vecumam nemaz nav nozīmes, ja runa ir par šokolādi vai citiem gardumiem. To veidi ir ļoti dažādi: no šokolādes tāfelītēm līdz Lieldienu zaķiem vai šokolādes olām. Šī ir dāvanas ideja, kas tik ļoti nepatukšos kabatu, bet noteikti iepriecinās un patīkami pārsteigs dāvanas saņēmēju. Un ja uzskati, ka nav iespējams dāvināt tikai saldumus, tad izvēlies dāvanu komplektus, kuros atradīsi ne tikai kādu gardumu, bet arī papildus dāvanu svētkos.


Lieldienu krūzītes – jo krūzīšu taču nekad nevar būt par daudz! Galu galā, svētkos ir tik jautri dzert rīta kafiju vai tēju no svētku krūzītes kopā ar saviem mīļajiem! Tāpēc droši izvēlies šo dāvanas ideju, jo tieši dzerot no Tavas dāvātās krūzes dāvanas saņēmējs padomās par Tevi. Mīlīgs atgādinājums par rūpēm ik rītu!


Un neaizmirstiet, ka dāvanas stiprina saikni, uzlabo attiecības, tāpēc sagādājiet dāvaniņas jau laikus un pārsteidziet ģimenes locekļus, mīļos un draugus! Prieks vairo prieku!  

Related Products

-13%
Bērnu T-krekls "Priecīgas Lieldienas ..."
-12%
T-krekls "Sasitamies?"
T-krekls "Sasitamies?"
€ 14,99 € 16,99
-17%
Sieviešu t-krekls "Zaķene"
Sieviešu t-krekls "Zaķene"
€ 14,99 € 17,99
Matēta stikla krūze "Lieldienas"
Zīdaiņu bodijs "Zaķis"
Koka zaķis ar šokolādes olu

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Apskatīt visus

Sajūti Ziemassvētku burvību jau tagad.

Sajūti Ziemassvētku burvību jau tagad.

Tas ir laiks, kad visa uzmanība tiek pievērsta radiem, draugiem , kolēģiem un citiem mīļajiem, kas ar mums ir ik dienu....

Lasīt vairāk
Briesmīgi labi Helovīna piedāvājumi

Briesmīgi labi Helovīna piedāvājumi

Helovīni ir svētki, kas izceļas ar savu maģisko, noslēpumaino un nedaudz spocīgo atmosfēru. Katru gadu cilvēki no visas pasaules atzīmē šos svētkus 31...

Lasīt vairāk
BOSA DIENA - ko dāvināt?

BOSA DIENA - ko dāvināt?

Starptautiskā Bosa diena ir lieliska iespēja pārsteigt savu priekšnieku. Ja vēlaties uzdāvināt ko neparastu un unikālu, varat izvēlēties krūzes vai t-...

Lasīt vairāk
Dāvanas Līgo svētkos

Dāvanas Līgo svētkos

Neaizmirsti apsveikt Jāni un Līgu tuvojošajos svētkos!...

Lasīt vairāk
Labākās dāvanas Tēva dienā

Labākās dāvanas Tēva dienā

Trūkst ideju, ko dāvināt Tēva dienā? Jūs tās noteikti atradīsiet šeit....

Lasīt vairāk
Dāvanas Mātes dienā

Dāvanas Mātes dienā

Nezini, ko sarūpēt savai mammai Mātes dienā? Mēs padalīsimies ar vairākām idejām, kas pārsteigs tavu mīļo māmiņu!...

Lasīt vairāk