0
Patika preces

Par mums

Goody.lv ir veikals, kas darbojas kopš 2010 un pārdod oriģinālas, jautras dāvanas, kā arī piedāvā biznesa dāvanas klientiem un partneriem ar ekskluzīvu apdruku vai bez tās. Mēs esam profesionāli un elastīgi, tāpēc varam piedāvāt dažādas apdrukas veidus un tehnoloģijas ar augstas kvalitātes drukāšanu, kā arī konkurētspējīgas cenas un ātru izpildes laiku.

Pie mums neatradīsiet noputējušas dāvanu kartes, kas parasti mētājas atvilktnēs, mums ir vairāk kā 5000 dāvanu, kurām varēsiet fiziski pieskarties!

  • Mēs esam neliela, bet spēcīga komanda, kas vēlas piedāvāt saviem klientiem labākos produktus.
  • Mēs izveidojām šo veikalu, lai palīdzētu ikvienam klientam atrast sev nepieciešamo.
  • Mēs vēlamies saviem klientiem sniegt pieredzi, kas ir ne tikai viegla un ērta, bet arī ārkārtīgi patīkama, lai radītu vēlmi pie mums atgriezties vēl un vēl.
  • Mēs esam gatavi palīdzēt jebkurā laikā, ja klientiem ir jautājumi vai komentāri. Tajā pašā laikā mēs cenšamies nodrošināt ātru un kompetentu servisu.

Zīmols "Goody" pieder UAB "Baltic Ambition". Uzņēmums veic vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību Baltijas valstīs, Čehijā un Polijā, kā arī pārvalda internetveikalus katrā no šīm valstīm:

 www.dovanusalis.lt

 www.smagiosdovanos.lt

 www.goody.lv

 www.kingitare.ee

 www.vsechnydarky.cz

 www.prezentyplus.pl

UAB "Baltic Ambition" pārvalda arī 12 fiziskos veikalus Viļņā, Kauņā, Klaipēdā, Šauļos un Panevēžā.

Brother GTXPro Thermo press
Laser engraving Work in progress
The office T-shirt making