Goody.lv Blogs

BOSA DIENA 16. oktobrī - ko dāvināt?
Bosa diena (16. oktobris) - svētki radušies Amerikas Savienotajās Valstīs, taču kļuvuši populāri arī citviet pasaulē un nesen tie sākti svinēt arī Latvijā. Ir pienācis īstais laiks pateikties un novērtēt savu vadītāju darbu! Ja jums ir tieš..
Ko uzdāvināt tētim?
Ko uzdāvināt tētim? Tas ne vienmēr ir vienkāršs jautājums, sevišķi, ja tētim jau viss itkā ir, taču mums kā vienmēr ir idejas. Interesantas dāvanas Tēva dienā, vai jebkuros citos svētkos, kas tētim īpaši, atradīsiet Goody.lv Mēs piedāvājam nudie..
Ko uzdāvināt mammai?
  Ko uzdāvināt mammai? Jautājums, kas prasa izdomu un jaunas idejas ikreiz, kad tuvumā nāk kādi nozīmīgi svētki, piemēram, Mātes diena. Mātes diena - lai arī dažādos datumos, taču tā tiek svinēta visā pasaulē. Latvijā to svin maija otrajā svētd..
Lieldienu dāvanas
Lieldienas ir vieni no, iespējams, ģimeniskākajiem svētkiem gadā. Tas ir laiks, ko pavadīt ģimenes lokā, kopā ar saviem mīļajiem un ja gadījumā jūsu ģimenē dāvanas šajos svētkos nepasniedz, tad tā ir laba ideja šo tradīciju mainīt. Ko tad īsti dāvinā..
Dāvanas Valentīndienā
Jau labu laiku Svētā Valentīna diena pasaulē tiek svinēta starptautiski un lielākā daļa mīlētāju šajā dienā izjūt vēlmi pēc iespējas vairāk uzmundrināt savas simpātijas vai otru pusīti ar kādām sirsnīgām dāvanām vai uzmanības apliecinājumiem. Iespēja..
Līgo svētku tradīcijas un dāvanu idejas
Kā jau katru gadu, arī šogad 23. un 24. jūnijā svinēsim vasaras saulgriežus - laiks, kad diena kļuvusi garāka par nakti. Šis laiks ir ļoti īpašs un dažādas latviešu tradīcijas un parunas vēsta - pat mistisks. Taču kādas tad īsti ir mūsu populārākās..