Goody.lv Blogs

Ko uzdāvināt mammai?
Ko uzdāvināt mammai? Jautājums, kas prasa izdomu un jaunas idejas ikreiz, kad tuvumā nāk kādi nozīmīgi svētki, piemēram, Mātes diena. Mātes diena - lai arī dažādos datumos, taču tā tiek svinēta visā pasaulē. Latvijā to svin maija otrajā svētdienā un ..
Lieldienu dāvanas
Lieldienas ir vieni no, iespējams, ģimeniskākajiem svētkiem gadā. Tas ir laiks, ko pavadīt ģimenes lokā, kopā ar saviem mīļajiem un ja gadījumā jūsu ģimenē dāvanas šajos svētkos nepasniedz, tad tā ir laba ideja šo tradīciju mainīt. Ko tad īsti dāvinā..
Dāvanas Valentīndienā
Jau labu laiku Svētā Valentīna diena pasaulē tiek svinēta starptautiski un lielākā daļa mīlētāju šajā dienā izjūt vēlmi pēc iespējas vairāk uzmundrināt savas simpātijas vai otru pusīti ar kādām sirsnīgām dāvanām vai uzmanības apliecinājumiem. Iespēja..
Populārākās dāvanas Ziemassvētkos
Ziemassvētki ir īpašs laiks, kuru ikkatrs svin un gaida. Tas ir ļoti silts, mājīgs un tuvs notikums, kad pie viena galda sēžas sen neredzēti radinieki un draugi. Šogad svētki tiks sagaidīti citādāk nekā ierasts, taču tas nenozīmē, ka nevarēsim pārsti..