Garantija un preču atgriešana

Preču apmaiņas un atgriešanas akts

 

Preču apmaiņa un atgriešana

 

Ja Pircējs nav apmierināts ar produkta krāsu, izmēru vai preces modeli, tad Pircējam ir visas tiesības 14 kalendāro dienu laikā preci apmainīt vai atgriezt.

 

Pircējam ir jāiesniedz rakstisks dokuments, kur tiek paskaidrots par vēlmi preci apmainīt vai atgriezt.

 

Izmantojot preces atteikuma tiesības, Pircējam ir jāsedz preces atpakaļ atdošanas tiešās izmaksas, izņemot gadījumus, kad SIA Visas Dāvanas ir piekritis segt šīs izmaksas.

 

Nav iespējams atteikties no precēm, kas ir īpaši izgatavotas pēc Pircēja pasūtījuma vai kuras pēc savas būtības nevar tikt atgrieztas atpakaļ.

 

Garantija

 

Ražotāja noteiktais garantijas termiņš precēm ir atšķirīgs, tas var būt līdz pieciem gadiem. Gadījumos, kad ražotājs kādai precei būs noteicis garantijas termiņu, kas īsāks par diviem gadiem, patērētājs ir tiesīgs divu gadu laikā no pirkuma brīža iesniegt prasību par preces neatbilstību līguma noteikumiem.


Katram Pircējam, saņemot nekvalitatīvu vai preci ar defektu, ir jāsazinās ar mums pēc iespējas ātrāk. Mēs aizstājam bojāto preci ar jaunu vai piedāvājam līdzīgu produktu. Ja pircējs nepiekrīt pieņemt līdzīgu preci, pircējam tiek izmaksāta kompensācijas atbilstoši samaksātajai preces vērtībai."