0
Patika preces

Privātuma politika

1. VISPĀRĪGI NOTEIKUMI

1.1. UAB Baltic Ambition ir apņēmusies aizsargāt un ievērot jūsu privātumu. Mēs pieliekam visas pūles, lai nodrošinātu, ka mūsu personas datu apstrāde atbilst 2016. gada 27. aprīļa Eiropas Parlamenta un Padomes Regulai (ES) 2016/679 par personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un par šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 / EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula).

1.2. Jūsu personas datu pārzinis ir UAB Baltic Ambition, juridiskas personas reģistrācijas kods 302644705, adrese Ukmergės gatvė 364, Viļņa 14190, el. E-pasts info@goody.lv.

1.3. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo konfidencialitātes politiku, lai saprastu, kāpēc un kā mēs vācam un izmantojam Jūsu datus. Pirmoreiz apmeklējot mūsu vietni, mēs lūgsim jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai saskaņā ar šajā privātuma politikā paredzētajiem noteikumiem.

1.4. Mēs izmantojam jūsu personas datus dažādos veidos, atkarībā no izmantotās informācijas veida un pakalpojumiem. Tālāk ir norādīts, kā un kādiem nolūkiem mēs izmantojam noteiktus jūsu datus:

1.4.1. Jūsu vārds un kontaktinformācija

1) Sazinoties ar tālruņa numuru, kuru norādījāt, veicot pasūtījumu, pasūtot produktu un ievadot savu informāciju, bet neveicat maksājumu. Ir svarīgi, lai mūsu likumīgajās interesēs par līguma pareizu izpildi mēs varētu izmantot Jūsu norādīto tālruņa numuru, lai ar Jums sazinātos, palīdzētu pabeigt maksājuma procesu un sniegtu konsultācijas par visiem iespējamiem jautājumiem. Jūs jebkurā laikā varat iebilst pret šādu Jūsu datu izmantošanu, sazinoties ar mums pa e-pastu. e-pasts info@goody.lv vai sarunas laikā ar mūsu konsultantu.

2) piegādājot iegādātās preces uz jūsu norādīto maksātāja un piegādes adresi. Tas ir nepieciešams, lai mēs varētu izpildīt savas līgumsaistības pret Jums. Mums būtu grūti nosūtīt Jums pasūtītās preces, ja netiktu norādīts Jūsu vārds un kontaktinformācija.

3) pa e-pastu nosūtot jums informāciju par mūsu jaunajiem produktiem un pakalpojumiem.E-pasta, Facebook un Gmail platformas. Tādā veidā mēs cenšamies Jūs nodrošināt ar visu jaunāko informāciju. Mēs sūtām šo informāciju tikai ar Jūsu piekrišanu.

4) Nosūtot SMS vai e-pastus, kas saistīti ar mūsu pakalpojumiem. e-pastus, piemēram, jaunāko informāciju par pasūtījumiem. Tas ir nepieciešams, lai mēs varētu izpildīt savas līgumsaistības pret Jums (informēt Jūs, kad pasūtītās preces tiks piegādātas).

5) Konkursu organizēšana. Tas ir nepieciešams, lai mēs varētu izpildīt savas līgumsaistības pret Jums; ja mēs nevarēsim izmantot jūsu datus, Jums nebūs iespēju piedalīties un uzvarēt konkursā.

6) Lai identificētu Jūs, kad veicat pasūtījumu pa tālruni. Tas ir nepieciešams, lai mēs varētu apstrādāt jūsu pasūtījumu, kas veikts pa tālruni.

7) Krāpšanās novēršana un atklāšana. Tas ir nepieciešams, lai novērstu krāpšanu un atklātu krāpšanu, lai aizsargātu Jūs un Goody.lv.

1.4.2. Jūsu maksājuma informācija.

1) Naudas pieņemšana un atgriešana. Tas ir nepieciešams, lai mēs varētu izpildīt savas līgumsaistības pret Jums.

2) Krāpšanās novēršana un atklāšana. Tas ir nepieciešams, lai novērstu krāpšanu un atklātu krāpšanu, lai aizsargātu Jūs un Goody.lv.

1.4.3. Jūsu saziņas ar mums vēsture. Jūsu sniegtā informācija, piemēram, pa tālruni (tālruņa zvana ieraksts, zvanot uz mūsu klientu apkalpošanas līniju vai kad Jums zvana mūsu darbinieki) vai rakstot e-pastu. 

Sniedzot pakalpojumus un palīdzību, lai nodrošinātu vienveidīgu un kvalitatīvu pakalpojumu un aizsargātu mūsu intereses. Tas ir nepieciešams, lai mēs varētu izpildīt savas līgumsaistības pret Jums un būtu pierādījumi domstarpību gadījumā par pakalpojumu kvalitāti.

1.4.4. Pirkumu un darbību vēsture. Pirkumi, grozā saglabātās preces un darbības rakstot e-pastu, vietnes sīkdatnes. 

Pārdodot preces Jums, sniedzot pakalpojumus un palīdzību, kā arī risinot kompensācijas jautājumus. Tas ir nepieciešams, lai mēs varētu izpildīt savas līgumsaistības pret Jums.

1.4.5. Personalizētu e-pastu un e-pastu ar informāciju par iepirkumu grozu nosūtīšana.

Tas ir nepieciešams, lai nosūtītu atgādinājumu, ka Jūsu grozā ir palikuši produkti. Mēs cenšamies izpildīt jūsu cerības, atspoguļot Jūsu intereses un nodrošināt visaugstāko pakalpojumu līmeni. Atteikšanās un iestatījumu pārvaldības funkcijas ir pieejamas ikvienas informatīvās vēstules lejas daļā.

1.4.6. Informācija par jūsu ierīci. Informācija, kuru Jūs mums sniedzat, pārlūkojot mūsu vietni, ieskaitot interneta protokola (IP) adresi un ierīces tipu, ekrāna izšķirtspēju.

Mēs izmantojam šo informāciju, lai uzlabotu un aizsargātu mūsu vietni.

1.4.7. Jums nav jāsniedz mums šāda personiska informācija, taču, ja to nedarīsit, Jūs nevarēsiet iegādāties mūsu preces. Būs grūtāk arī nodrošināt maksimālu vispārējo pakalpojumu kvalitātes līmeni. Bet tā ir Jūsu izvēle, un mēs cienām to.

1.4.8. Mēs varam izmantot Jūsu personas datus saskaņā ar šajā paziņojumā izklāstītajiem nosacījumiem un gadījumos, kad ir nepieciešams izpildīt vai aizstāvēt tiesiskas prasības, izmantojot tiesas, administratīvas vai citas ārpustiesas procedūras. Šī iemesla dēļ mēs apstrādājam Jūsu personas datus, pamatojoties uz likumīgām interesēm, lai aizsargātu un nodrošinātu mūsu, Jūsu un citu tiesības.

1.4.9. Mēs varam arī apstrādāt Jūsu personas datus, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu mums uzlikto juridisko pienākumu vai aizsargātu Jūsu vai citas fiziskas personas dzīvībai svarīgās intereses.


2. KĀDUS PERSONAS DATUS ATKLĀJAM DATU SAŅĒMĒJIEM

Mēs vēlamies iegūt un saglabāt Jūsu uzticību, tāpēc mēs Jūsu personisko informāciju atklāsim tikai nepieciešamības gadījumā.

2.1. Mēs varam pārsūtīt jūsu personas datus šādām datu saņēmēju kategorijām, kuras mums ir svarīgas, lai sniegtu Jums mūsu pakalpojumus, kā noteikts šajā paziņojumā.

2.1.1. Mēs varam nodot jūsu personas datus mūsu apdrošinātājiem un profesionālajiem konsultantiem, lai pārvaldītu riskus, iegūtu profesionālu padomu vai iesniegtu, īstenotu vai nodrošinātu aizsardzību prasību gadījumā;

2.1.3. Finanšu darījumus, kas saistīti ar preču iegādi mūsu tīmekļa vietnē, var apstrādāt mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzēji. Mēs kopīgojam jūsu darījumu informāciju ar mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem tikai tiktāl, cik tas nepieciešams jūsu maksājumu, atmaksas un sūdzību vajadzībām.

2.1.4. Mēs esam tiesīgi atklāt jūsu personas datus citiem pakalpojumu sniedzējiem, lai sniegtu īpašus pakalpojumus. Piemēram, tīmekļa vietnes viesošanas pakalpojumu sniedzējiem, piegādes uzņēmumiem, serveru un to uzturēšanas pakalpojumu nodrošinātājiem, e-pasta pakalpojumu sniedzējiem. Apakšuzņēmēju piesaistes gadījumā mēs veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka mūsu datu apstrādātāji nodrošina personas datu konfidencialitāti

2.2. Papildus īpašiem gadījumiem mēs esam tiesīgi atklāt jūsu personas datus, lai izpildītu mūsu tiesiskos pienākumus un ja tas nepieciešams, lai aizsargātu jūsu vai citu personu vitālās intereses.

2.3. Datu saņēmēji, kas minētas šajā punktā, var būt reģistrētas arī ārpus Lietuvas Republikas, Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomiskās zonas. Ja mēs nosūtīsim jūsu personas datus šādām personām, mēs veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka jūsu privātums un personas datu aizsardzība tiek atbilstoši aizsargāti.


3. CIK ILGI MĒS GLABĀJAM JŪSU PERSONISKOS DATUS

 - Jūsu dati, kas tiek apstrādāti pakalpojumu sniegšanas nolūkā, tiek glabāti 5 (piecus) gadus pēc pēdējās mūsu pakalpojumu izmantošanas;

 - Jūsu personas dati, kas apstrādāti konkursu, akciju, spēļu, spēļu organizēšanai un vadīšanai, tiek glabāti 5 (piecus) gadus pēc pēdējās dalības konkursā, akcijā vai spēlē, kuru organizējām mēs;

 - Jūsu dati, kas tiek apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos, tiek glabāti 5 (piecus) gadus no dienas, kad saņemta piekrišana apstrādāt jūsu datus tiešā mārketinga nolūkos;

 - Jūsu dati, kas apstrādāti, lai novērtētu, uzlabotu un nodrošinātu profesionālo pakalpojumu kvalitāti, kā arī lai risinātu iespējamos vai radušos strīdus ar klientiem, tiek glabāti 3 (trīs) gadus no attiecīgo datu saņemšanas dienas.

 - Mēs cenšamies aizsargāt jūsu datus iepriekšminētajos periodos. Kad beidzas personas datu glabāšanas laiks, mēs iznīcinām jūsu personisko informāciju.


4. INFORMĀCIJA PAR MĀRKETINGA PAZIŅOJUMIEM

4.1. Ar jūsu piekrišanu e-pastā mēs jums nosūtīsim mārketinga paziņojumus, lai jūs vienmēr būtu informēti par mūsu jaunumiem, uzzinātu vairāk un atrastu mūsu produktus.

4.2. Jebkurā laikā varat atteikties no mārketinga ziņojumiem, kas tiek sūtīti no Goody.lv. To var izdarīt jebkurā e-pastā, noklikšķinot uz atsaukt abonēšanu saiti mārketinga ziņojumos e-pastā, vai sazinoties ar mūsu klientu servisu.

4.3. Atceļot abonementu, mēs atjaunināsim jūsu personisko informāciju tā, lai mārketinga paziņojumi jums vairs netiktu nosūtīti.

4.4. Ja atsakāties no mārketinga komunikācijām, tiks turpināta informācija par abonētajiem pakalpojumiem (piemēram, jaunākā informācija par pasūtījumiem).


5. JŪSU TIESĪBAS

5.1. Jums ir šādas tiesības attiecībā uz personas datiem:

5.1.1. tiesības saņemt informāciju par personas datu apstrādi;

5.1.2. tiesības piekļūt mūsu rīcībā esošajiem personas datiem;

5.1.3. tiesības pieprasīt labot mūsu rīcībā esošos ar jums saistītos personas datus (lai gan daudzus no tiem varat labot, ienākot savā goody.lv kontā);

5.1.4. tiesības lūgt mums izdzēst jūsu datus (“tiesības tikt aizmirstam”);

5.1.5. tiesības ierobežot jūsu personas datu apstrādi;

5.1.6. tiesības iebilst pret jūsu personas datu apstrādi;

5.1.7. tiesības uz datu pārnesamību (spēkā no 2018.05.25.);

5.1.8. tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē;

5.1.9. tiesības atsaukt piekrišanu jūsu datu apstrādei.

5.2. Ja vēlaties izmantot savas tiesības vai jums ir jautājumi par personas datu apstrādi vai tiesību īstenošanu, rakstiet mums uz info@goody.lv.

5.3. Tiesības piekļūt informācijai par personas datu apstrādi. Mēs sniedzam informāciju par jūsu personas datu apstrādi datu vākšanas laikā. Jūs to vienmēr varat atrast arī šajā privātuma politikā vai sazinoties ar mums e-pastā. e-pasts info@goody.lv

5.4. Tiesības piekļūt datiem. Jums ir tiesības sniegt piekrišanu vai nepiekrist mūsu veiktajai jūsu personas datu apstrādei, un, ja mēs veicam apstrādi, piekļūt personas datiem un informācijai par to apstrādi, piemēram, informācijai par apstrādes nolūkiem, apstrādāto personas datu kategorijām un personas datu saņēmējiem u. c. Pieņemot, ka citu personu tiesības un brīvības netiek ietekmētas, mēs nodrošināsim jūsu personas datu kopiju.

5.5. Tiesības uz personas datu labošanu. Jums ir tiesības labot kļūdainus personas datus un papildināt visus nepilnīgos personas datus, ņemot vērā apstrādes mērķus.

5.6. Dažos gadījumos jums ir tiesības pieprasīt savu personīgo datu dzēšanu. Jūs varat izmantot šīs tiesības, ja: (1) personas dati vairs nav nepieciešami mērķiem, kuriem tie tika savākti vai kā citādi apstrādāti; 2) jūs atsaucat savu piekrišanu, un datu apstrādei nav cita juridiska pamata; (3) jūs nepiekrītat personas datu apstrādei mūsu vai trešās personas likumīgajās interesēs; (4) personas dati tiek apstrādāti tiešā mārketinga nolūkos; (5) personas dati ir apstrādāti nelikumīgi; (5) Personas dati ir jādzēš saskaņā ar mums piemērojamo tiesību aktu prasībām. Tiesa, lūdzu, ņemiet vērā, ka dažos gadījumos jūs nevarēsit izmantot šīs tiesības piemērojamo izņēmumu dēļ. Šie izņēmumi attiecas uz gadījumiem, kad personas datu apstrāde ir nepieciešama, lai: 1) izmantotu vārda un informācijas brīvību; (2) ievērot mūsu juridiskos pienākumus; vai (3) iesniegt, izpildīt vai aizstāvēt tiesiskas prasības. Mēs neizmantojam arī šīs tiesības, ja jūsu vai trešās puses intereses ir svarīgākas par jūsu pamattiesībām un brīvībām.

5.7. Dažos gadījumos jums ir tiesības ierobežot datu apstrādi. Šīs tiesības var izmantot šādos gadījumos: (1) ja jūs apstrīdējat personas datu pareizību; (2) ja personas dati tiek apstrādāti nelikumīgi, bet jūs nevēlaties, lai tie tiktu dzēsti; (3) ja personas dati vairs nav nepieciešami mūsu apstrādes nolūkiem, bet jūs to pieprasāt, lai iesniegtu, izpildītu vai aizstāvētu tiesiskas prasības, vai (4) ja jūs nepiekrītat, ka trešā persona tos apstrādā mūsu likumīgajās interesēs . Ja mēs ierobežosim personas datu apstrādi, mēs varam turpināt glabāt jūsu personas datus, bet mēs tos neturpināsim apstrādāt, izņemot: (1) ar jūsu piekrišanu; (2) par juridisku prasību iesniegšanu, izpildi un aizstāvēšanu; 3) lai aizsargātu citu fizisku vai juridisku personu tiesības, vai 4) ievērojot sevišķi svarīgas sabiedrības intereses.

5.8. Jums ir tiesības iebilst pret mūsu personas datu apstrādi tādu iemeslu dēļ, kas saistīti ar jūsu konkrēto situāciju, bet tikai tiktāl, ciktāl mēs izmantojam datus mūsu vai trešās puses likumīgajām interesēm. Ja jūs iebilstat, mēs vairs neapstrādāsim personas datus, ja vien mēs nevarēsim pierādīt, ka dati tiek apstrādāti pārliecinošu likumīgu iemeslu dēļ, kas ir prioritāri pār jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, vai lai izteiktu, izpildītu vai aizstāvētu tiesiskas prasības.

5.9. Jums ir tiesības iebilst pret jūsu personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos.

5.10. Jums ir tiesības saņemt savus personas datus strukturētā, parasti izmantojamā un datorlasāmā formātā. Tomēr jūs nevarēsit izmantot šīs tiesības gadījumos, kad tās var nelabvēlīgi ietekmēt citu tiesības un brīvību.

5.11. Ja uzskatāt, ka, apstrādājot jūsu personas datus, mēs pārkāpjam datu aizsardzības tiesību aktus, jums ir tiesības iesniegt sūdzību Valsts datu aizsardzības inspekcijai, kuras juridiskā adrese ir Blaumaņa ielā 11/13-15, Rīga, LV-1011, www.dvi.gov.lv 

Visos gadījumos, pirms iesniegt sūdzību, lūdzu, sazinieties ar mums, lai mēs kopā varētu atrast piemērotāko risinājumu.

5.12. Gadījumos, kad jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats ir piekrišana, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana neietekmēs apstrādes likumību pirms atsaukšanas.


6. KĀ MĒS LIETOJAM SĪKDATNES?

6.1. Tāpat kā citas vietnes arī mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelieli datu faili, kas tiek ierakstīti jūsu datorā, kuri ļauj mums nodrošināt jums ātrāku un drošāku tīmekļa vietņu izmantošanas pieredzi. Kad jūs apmeklējat vai veicat saziņu mūsu tīmekļa vietnēs, pakalpojumu sadaļās, lietotnēs, rīkos vai tērzēšanas vietnēs, mēs vai mūsu pilnvarotie pakalpojumu sniedzēji var izmantot sīkdatnes, lai nodrošinātu jums labāku, ātrāku un drošāku tīmekļa vietņu izmantošanas pieredzi, kā arī reklāmas nolūkos.

6.2. Parasti sīkdatnes nesatur nekādu informāciju, kas varētu tieši identificēt lietotāju, taču jūsu personīgā informācija, kas atrodas mūsu rīcība, var tikt saistīta ar informāciju par jūsu datora vai citu ierīču lietošanu, ieskaitot, interneta vietņu pārlūkošanu, un ar citu ar sīkdatņu palīdzību iegūto informāciju

6.3. Trešo pušu vietnes:

6.3.1. Mēs, iespējams, sadarbosimies ar trešajām personām, kas parasti tiek sauktas par pakalpojumu sniedzējiem, kas ir pilnvaroti ievietot trešo personu sīkdatnes mūsu vietnēs vai mūsu pakalpojumus, lietotnēs un rīkos ar jūsu piekrišanu. Šie pakalpojumu sniedzēji ļauj mums nodrošināt jums labāku, ātrāku un drošāku tīmekļa vietnes lietošanas pieredzi.

6.3.2. Ievērojiet, ka uz trešo personu sīkdatnēm attiecas trešo personu privātuma politika, tāpēc mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šīm privātuma politikām.


7. PRIVĀTUMA POLITIKAS IZMAIŅAS

7.1. Mēs periodiski varam mainīt šo privātuma politiku, lai atspoguļotu to, kā mēs rīkojamies ar jūsu personisko informāciju.

7.2. Būtisku izmaiņu gadījumā mēs jūs informēsim tīmekļa vietnē vai izmantojot citus piemērotus saziņas līdzekļus, piemēram, nosūtot e-pastu, lai jūs varētu pārskatīt šīs izmaiņas pirms turpināt izmantot mūsu vietni.


8. KĀ AR MUMS SAZINĀTIES

Ja jums ir kādi jautājumi par mūsu personas datu un privātuma politiku, nekautrējieties -  sazināties ar mums, ja vēlaties īstenot jebkuras no iepriekš minētajām tiesībām vai jums ir sūdzības, rakstiet mums uz e-pastu. e-pasts info@goody.lv