Lieldienu dāvanas


Lieldienas ir vieni no, iespējams, ģimeniskākajiem svētkiem gadā. Tas ir laiks, ko pavadīt ģimenes lokā, kopā ar saviem mīļajiem un ja gadījumā jūsu ģimenē dāvanas šajos svētkos nepasniedz, tad tā ir laba ideja šo tradīciju mainīt. Ko tad īsti dāvināt, ja vienīgais, kas nāk prātā ir skaisti krāsotas olas un šokolādes zaķi? Šeit ir dažas no mūsu idejām par to, ko mēs piedāvājam dāvināt mīļajiem, lai dāvanu varētu izmantot visu gadu līdz nākamajām Lieldienām.

 

Lieldienu aksesuāri

Viens no zināmākajiem Lieldienu simboliem ir ola. Bez tām Lieldienu galds nav iedomājams, tāpēc mēs piedāvājam koka olu turētājus, kas kļūs par brīnišķīgu galda rotājumu: Lieldienu olu turētājs "Lieldienu zaķis". Papildus olu krāsošanai šie pavasara svētki nav iedomājami arī bez olu ripināšanas sacensībām. Lai šī izklaide būtu divtik jautra, mēs piedāvājam jums dāvināt sev un tuviniekiem koka olu ripināšanas stendus: Olu ripināšanas stends "Lieldienu olas", Olu ripināšanas stends "Zaķis".


 

Lieldienu krūzītes

Vēl viens papildinājums Lieldienu svētku galdam - krāsainas kafijas/tējas krūzes, jo tagad tās var izmantot ne tikai paredzētajam mērķim - dzert tēju vai kafiju, bet arī vizuāli veidot svētku atmosfēru. Garastāvoklis būs vēl saulaināks, saņemot šādas jaukas un mīļas krūzes. Šeit ir daži no mūsu Lieldienu dizainiem: Priecīgas Lieldienas, Līksmus svētkus, Tavs zaķēns un Stipras olas.


Oriģinālas dāvanas

Ieprieciniet savus mīļos var arī ar asprātīgām un oriģinālām dāvanām Lieldienu tematikā, šeit ir daži no populārākajiem variantiem: Olas bumba, Dzīvnieku zāles galva, Lipīgā ola, un Dinozaura ola! Jūs varat izvēlēties vēl vairāk dāvanu kategorijā: Lieldienu dāvanas.

 


Ieprieciniet savus mīļos ar jaukiem Lieldienu pārsteigumiem un radiet savās mājās patīkamu un pavasarīgu noskaņu! Vēl citas idejas Lieldienu svētku dāvanām atradīsiet šeit: Lieldienu dāvanas.