0

Ko uzdāvināt mammai?

Ko uzdāvināt mammai?
2022-08-23 Goody.lv

Ko uzdāvināt mammai? Jautājums, kas prasa izdomu un jaunas idejas ikreiz, kad tuvumā nāk kādi nozīmīgi svētki, piemēram, Mātes diena. Mātes diena - lai arī dažādos datumos, taču tā tiek svinēta visā pasaulē. Latvijā to svin maija otrajā svētdienā un šogad svētki iekrīt 9. datumā.

Par dāvanām iesakām domāt jau laicīgi, tāpēc piedāvāsim Jums dažādus oriģinālus, sirsnīgus un personalizētus variantus, ar kuriem pārsteigt māmiņu svētkos. Mamma ir pelnījusi pašu labāko, tieši tāpēc arī Tev piedāvāsim pašas labākās, populārākās un interesantākās idejas.

T-Krekls mammai

Ir ļoti svarīgi atcerēties, ka katra māte pirmām kārtām ir sieviete. Un katra sieviete priecāsies saņemt jaunu, stilīgu apģērbu. Tieši tādēļ teicama izvēle būs sieviešu t-krekls ar oriģinālu uzrakstu vai dizainu: "Feina mamma" , "Super mamma" , "Viņas majestāte - MAMMA" , "Mīļākā mammīte".

Daudz citas t-kreklu idejas varēsi atrast šeit: T-krekls mammai

Oriģinālas krūzītes mammai

Lai jūsu mātes ikdienas kafijas tase uzlabotu viņas garastāvokli un pastāvīgi atgādinātu, ka viņa ir mīlēta, iesakām uz tās uzdrukāt jautru fotoattēlu vai tekstu. Šeit ir daži no mūsu piedāvātajiem variantiem: "Skaistākās mātes dienā" , "Mammai vajag pārtraukumu" , "Mums Tu - VISA PASAULE" , "Super Mamma".

Vairāk krūzīšu var atrast šeit: Oriģinālās krūzītes mammai

Oriģinālas dāvanas mammai

Ja tava mamma ir pati labākā ēst gatavošanā, viņa noteikti priecāsies ja uzdāvināsi kokvilnas priekšautu: "Mājokļa karaliene" , "Mamma - labākais pavārs" , "Visgaršīgākais ēdiens - tikai mammas" , "Slepenā sastāvdaļa - mātes mīlestība".

Tāpat arī mamma noteikti novērtēs tādu foršu dāvanu kā džemperis “Feina mamma” vai dekoratīvu spilvenu “Māmiņa - mākokļa karaliene. Vari arī pasniegt simbolisku, bet ļoti mīļu dāvanu,  piemēram, automašīnas atsvaidzinātāju ar gravējumu "Labākā mamma pasaulē".

Vēl daudz citas oriģinālas dāvanas atradīsi šeit: Oriģinālas dāvanas mammai.

 Personalizētas dāvanas mammai

Šajā kategorijā atradīsi jaukas dāvanas, kas pastāvīgi atgādinās par tevi un tavām rūpēm. Piemēram: Kokvilnas priekšauts ar Jūsu izvēlētu dizainu, stikla atslēgu piekariņš "Sirds" ar jūsu iegravēto tekstu, koka paplāte ar jūsu izvēlēto tekstu, Pildspalva ar futrāli "OREGON" ar jūsu izvēlēto tekstu.

Vairāk personalizētu dāvanu varēsi atrast šeit: Personalizētas dāvanas mammai

 Dāvanu komplekti mammai

Šajā kategorijā atrodas dažādi mūsu populārāko dāvanu komplekti , piemēram, T-krekli, zeķes, krūzītes ar apdruku u.c.., kuras esam salikuši oriģinālos un praktiskos dāvanu komplektos. Dāvanu komplekti ir iepakoti un noformēti tā, ka pēc saņemšanas nebūs lieki jālauza galva par dāvanas noformējumu!

Te arī daži no populārākajiem dāvanu komplektiem, ko mēs piedāvājam mammām: Dāvanu komplekts "Paldies, mamma", Dāvanu komplekts "", Dāvanu komplekts "Mammai vajag pārtraukumu", Dāvanu komplekts "Super mamma".

Vairāk dāvanu komplektu māmiņām varat atrast šeit: Dāvanu komplekti Mammai

Related Products

-17%
T-krekls "Vecmāmiņai vienmēr taisnība"
-12%
Sieviešu T-krekls "Viņas Majestāte - Mamma"
Krūze "Mammai vajag pārtraukumu"
Krūze "Mammu, es Tevi mīlu"
-5%
Džemperis "Mamma saka, mamma zina"

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Apskatīt visus

Dāvanas Valentīndienā

Dāvanas Valentīndienā

Jau labu laiku Svētā Valentīna diena pasaulē tiek svinēta starptautiski un lielākā daļa mīlētāju šajā dienā izjūt vēlmi pēc iespējas vairāk uzmundrinā...

Lasīt vairāk
Ko uzdāvināt tētim?

Ko uzdāvināt tētim?

Mēs piedāvājam plašu Tēva dienas dāvanu klāstu, kas noteikti iepriecinās jūsu tēti. Pie mums dāvana tētim nav problēma. Oriģinālas dāvanas tētim....

Lasīt vairāk
Populārākās dāvanas Ziemassvētkos

Populārākās dāvanas Ziemassvētkos

Ziemassvētki mums, latviešiem, ir īpaši svētki. Tas ir ļoti silts, mājīgs un tuvs notikums, kad pie viena galda sēž sen neredzēti radi vai draugi....

Lasīt vairāk
Ko uzdāvināt mammai?

Ko uzdāvināt mammai?

Mātes diena ir lieliska iespēja atcerēties un apciemot un apsveikt savas mīļās māmiņas. Pats galvenais, lai dāvanas mammai nāk no sirds....

Lasīt vairāk
Līgo svētku tradīcijas un dāvanu idejas

Līgo svētku tradīcijas un dāvanu idejas

Kā jau katru gadu, arī šogad 23. un 24. jūnijā svinēsim vasaras saulgriežus - laiks, kad diena kļuvusi garāka par nakti. Šis laiks ir ļoti īpašs un da...

Lasīt vairāk
Lieldienu dāvanas

Lieldienu dāvanas

Lielākoties mēs dāvinām tikai pašu krāsotas oliņas vai šokolādes zaķus, bet laiks veidot jaunas Lieldienu dāvanu tradīcijas!...

Lasīt vairāk