0

Dāvanas Mātes dienā

Dāvanas Mātes dienā
2023-04-07 Goody.lv

Mamma ir vismīļākais, jaukākais un tuvākais cilvēks, kurš vienmēr mūs atbalstīs un iedrošinās. Katram māmiņa ir pati brīnišķīgākā un labākā, tāpēc, tuvojoties Māmiņdienai, vēlamies pārsteigt un iepriecināt ikvienu māmiņu, taču ar katriem svētkiem šis uzdevums kļūst arvien grūtāks, jo šķiet, ka viss jau ir uzdāvināts.

Pietrūkst izdomas un nezini, ko dāvināt Māmiņdienā? Šeit dalīsimies ar vairākām idejām, kas pārsteigs tavu mīļo mammu. Galu galā, priecē ne tikai ziedi, bet arī dāvanas, kas kalpo ilgu laiku, tāpēc lasi tālāk un iedvesmojies no šīm idejām!

Oriģināls apģērbs – tie būs dažādi t-krekli, džemperi, priekšauti un zeķes – tas viss iepriecinās ikvienu māmiņu, it īpaši, ja dāvana būs personalizēta. Mūsu oriģinālie apģērbu dizaini un to detaļas vienmēr izskatās lieliski, un, ja veidojat individuālu dizainu – esam pārliecināti, ka mamma būs patīkami pārsteigta.

Koka izstrādājumi – virtuves dēlīši, dažādas kastītes un citas koka dāvanas – tās būs praktiskas lietas, kas noteikti nekrās putekļus un tiks izmantotas. Tātad, ja baidāties, ka dāvana nostāvēs plauktā un netiks izmantota, noteikti izvēloties koka dāvanas, varat aizmirst par šo problēmu.

Krūzes ir lieliska dāvana jebkuros svētkos. Tā ir ideāla izvēle, kas neaizņems daudz vietas, izskatīsies skaisti un tiks izmantota. Galu galā, ir tik jauki dzert rīta kafiju vai tēju no tasītes, ko jums ir dāvājuši jūsu bērni.

Citas dažādas dāvanas - atslēgu piekariņi, pildspalvas, kladītes, dažādas krūzes, grāmatzīmes, automašīnas gaisa atsvaidzinātāji, sveces, spilveni ar apdrukām - vēl dažas idejas, kas nav dārgas, bet priecēs katru mammu. Iegādātajā kladē atstāj novēlējumu vai nelielu vēstuli, lai mammas sejā radītu smaidu.

Ceram, ka mūsu dāvanu idejas Jums noderēs un varbūt pat aiztaupīs laiku un rūpes meklējumu laikā. Novēlam prieku, mīlestību un sirsnību, nosvinot Mātes dienu. Radiet īpašu un neaizmirstamu dienu savai māmiņai!

Related Products

-5%
Džemperis "Feina Mamma"

Džemperis "Feina Mamma"

€ 28,50 € 29,99
TOP
Lattes krūze "Skaistākās Mātes dienā"
-17% TOP
Sieviešu t-krekls "Mamma saka, mamma zina"
Dekoratīvais spilvens "Es tevi mīlu"

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Apskatīt visus

Dāvanas Līgo svētkos

Dāvanas Līgo svētkos

Neaizmirsti apsveikt Jāni un Līgu tuvojošajos svētkos!...

Lasīt vairāk
Labākās dāvanas Tēva dienā

Labākās dāvanas Tēva dienā

Trūkst ideju, ko dāvināt Tēva dienā? Jūs tās noteikti atradīsiet šeit....

Lasīt vairāk
Dāvanas Mātes dienā

Dāvanas Mātes dienā

Nezini, ko sarūpēt savai mammai Mātes dienā? Mēs padalīsimies ar vairākām idejām, kas pārsteigs tavu mīļo māmiņu!...

Lasīt vairāk
Ko dāvināt Lieldienās?

Ko dāvināt Lieldienās?

Joprojām nezini, ko dāvināt Lieldienās? 3 idejas, kas nepatukšos kabatu, bet iepriecinās saņēmēju...

Lasīt vairāk
Dāvanas Valentīndienā

Dāvanas Valentīndienā

Jau labu laiku Svētā Valentīna diena pasaulē tiek svinēta starptautiski un lielākā daļa mīlētāju šajā dienā izjūt vēlmi pēc iespējas vairāk uzmundrinā...

Lasīt vairāk
Ko uzdāvināt tētim?

Ko uzdāvināt tētim?

Mēs piedāvājam plašu Tēva dienas dāvanu klāstu, kas noteikti iepriecinās jūsu tēti. Pie mums dāvana tētim nav problēma. Oriģinālas dāvanas tētim....

Lasīt vairāk