0
Patika preces

Dāvanas Mātes dienā

Dāvanas Mātes dienā
2023-04-07 Goody.lv

Mamma ir vismīļākais, jaukākais un tuvākais cilvēks, kurš vienmēr mūs atbalstīs un iedrošinās. Katram māmiņa ir pati brīnišķīgākā un labākā, tāpēc, tuvojoties Māmiņdienai, vēlamies pārsteigt un iepriecināt ikvienu māmiņu, taču ar katriem svētkiem šis uzdevums kļūst arvien grūtāks, jo šķiet, ka viss jau ir uzdāvināts.

Pietrūkst izdomas un nezini, ko dāvināt Māmiņdienā? Šeit dalīsimies ar vairākām idejām, kas pārsteigs tavu mīļo mammu. Galu galā, priecē ne tikai ziedi, bet arī dāvanas, kas kalpo ilgu laiku, tāpēc lasi tālāk un iedvesmojies no šīm idejām!

Oriģināls apģērbs – tie būs dažādi t-krekli, džemperi, priekšauti un zeķes – tas viss iepriecinās ikvienu māmiņu, it īpaši, ja dāvana būs personalizēta. Mūsu oriģinālie apģērbu dizaini un to detaļas vienmēr izskatās lieliski, un, ja veidojat individuālu dizainu – esam pārliecināti, ka mamma būs patīkami pārsteigta.

Koka izstrādājumi – virtuves dēlīši, dažādas kastītes un citas koka dāvanas – tās būs praktiskas lietas, kas noteikti nekrās putekļus un tiks izmantotas. Tātad, ja baidāties, ka dāvana nostāvēs plauktā un netiks izmantota, noteikti izvēloties koka dāvanas, varat aizmirst par šo problēmu.

Krūzes ir lieliska dāvana jebkuros svētkos. Tā ir ideāla izvēle, kas neaizņems daudz vietas, izskatīsies skaisti un tiks izmantota. Galu galā, ir tik jauki dzert rīta kafiju vai tēju no tasītes, ko jums ir dāvājuši jūsu bērni.

Citas dažādas dāvanas - atslēgu piekariņi, pildspalvas, kladītes, dažādas krūzes, grāmatzīmes, automašīnas gaisa atsvaidzinātāji, sveces, spilveni ar apdrukām - vēl dažas idejas, kas nav dārgas, bet priecēs katru mammu. Iegādātajā kladē atstāj novēlējumu vai nelielu vēstuli, lai mammas sejā radītu smaidu.

Ceram, ka mūsu dāvanu idejas Jums noderēs un varbūt pat aiztaupīs laiku un rūpes meklējumu laikā. Novēlam prieku, mīlestību un sirsnību, nosvinot Mātes dienu. Radiet īpašu un neaizmirstamu dienu savai māmiņai!

Related Products

-5%
Džemperis "Feina Mamma"
Džemperis "Feina Mamma"
€ 28,50 € 29,99
TOP
Lattes krūze "Skaistākās Mātes dienā"
-17% TOP
Sieviešu t-krekls "Mamma saka, mamma zina"
Dekoratīvais spilvens "Es tevi mīlu"

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Apskatīt visus

Sajūti Ziemassvētku burvību jau tagad.

Sajūti Ziemassvētku burvību jau tagad.

Tas ir laiks, kad visa uzmanība tiek pievērsta radiem, draugiem , kolēģiem un citiem mīļajiem, kas ar mums ir ik dienu....

Lasīt vairāk
Briesmīgi labi Helovīna piedāvājumi

Briesmīgi labi Helovīna piedāvājumi

Helovīni ir svētki, kas izceļas ar savu maģisko, noslēpumaino un nedaudz spocīgo atmosfēru. Katru gadu cilvēki no visas pasaules atzīmē šos svētkus 31...

Lasīt vairāk
BOSA DIENA - ko dāvināt?

BOSA DIENA - ko dāvināt?

Starptautiskā Bosa diena ir lieliska iespēja pārsteigt savu priekšnieku. Ja vēlaties uzdāvināt ko neparastu un unikālu, varat izvēlēties krūzes vai t-...

Lasīt vairāk
Dāvanas Līgo svētkos

Dāvanas Līgo svētkos

Neaizmirsti apsveikt Jāni un Līgu tuvojošajos svētkos!...

Lasīt vairāk
Labākās dāvanas Tēva dienā

Labākās dāvanas Tēva dienā

Trūkst ideju, ko dāvināt Tēva dienā? Jūs tās noteikti atradīsiet šeit....

Lasīt vairāk
Dāvanas Mātes dienā

Dāvanas Mātes dienā

Nezini, ko sarūpēt savai mammai Mātes dienā? Mēs padalīsimies ar vairākām idejām, kas pārsteigs tavu mīļo māmiņu!...

Lasīt vairāk