0
Patika preces

Dāvanas Līgo svētkos

Dāvanas Līgo svētkos
2023-05-26 Goody.lv

Līgo svētki un Jāņi tiek svinēti no 23. līdz 24. Jūnija, tie ir mūsu vasaras saulgrieži, kad tiek sagaidīta arī gada īsākā nakts. Šie svētki apvīti ar dažādiem mītiem un paražām, piemēram: papardes zieda meklēšana, vainagu pīšana, ugunskuru dedzināšana, kā arī lēkšanā pāri ugunskuram, taču svinot šos svētkus būtu nozīmīgi atcerēties par Jāņiem un Līgām, kas šajās dienās svin savas vārda dienas. Vislielākajai uzmanībai būtu jābūt vērstai tieši uz viņiem, jo tieši šajos svētkos godājam viņus un dodoties ciemos nedrīkstam aizmirst par dāvanu!

Rodas jautājums – ko tad īsti dāvināt Jānim un Līgai? Mēs sniegsim jums atbildes ar vairākām oriģinālām idejām dāvanai.

T-krekli – tie būs ne tikai lielisks svētku aksesuārs, bet arī forša dāvana, kuru valkāt arī pēc svētkiem. Tāpēc droši dāvini t-kreklu ar Jāņa vai Līgas vārdiem – viņi šo kreklu varēs lietot ne tikai Jāņos, bet arī ikdienā. Ļoti praktiska, stilīga un mīļa dāvana!

Džemperi – Šī dāvana būs vispraktiskākā tiešu Jāņu naktij, jo visi zinām, cik drēgni paliek tieši pirms rītausmas. Tāpat kā krekliņi, šāda dāvana būs praktiska un stilīga arī nēsāšanai ikdienā rudenī vai ziemas sezonā. 

Zeķes – saka, ka zeķes nedrīkst dāvināt, taču mēs uzskatām, ka šai māņticībai vairs mūsdienās nav vietas. Zeķes ar personalizētu apdruku, vai kādu mūsu jau gatavo dizainu būs lieliska, praktiska dāvana, kura atgādinās, par lieliski pavadītajiem svētkiem. Tā būs dāvana, kas neprasa lielus ieguldījumus, taču esam pārliecināti, ka šī dāvana tiks novērtēta. Zeķu nekad nevar būt par daudz, īpaši tādu, kuras tiek dāvinātas ar mīlestību.

Krūzes – ja baidāties dāvināt apģērbu, jo nezināt precīzu saņēmēja izmēru, tad izvēlieties apdrukātu krūzīti. Mēs visi dzeram kafiju vai tēju, tad krūze nepaliks neizmantota vai novietota plaukta dziļākajā galā. Kas zina – iespējams tieši Jūsu dāvātā krūze kļūs par mīļāko tasi Jāņa un Līgas plauktiņā. 

Koka virtuves dēļi – pat ja Līga un Jānis nav tie spožākie pavāri un virtuvē vēlas uzturēties pēc iespējas mazāk, šāda dāvana tiešām tiks izmantota un novietota goda vietā. Un galu galā – Jāņu sieru varēs uz tā ne vien sagriezt, bet arī skaisti pasniegt uz galda.

Neaizmirsti par Jāni un Līgu - uzdāvini ne tikai virtuālu sveicienu vai apskāvienu, bet arī mīļu dāvanu, kas patīkami pārsteigs un iepriecinās, neprasot milzīgus līdzekļus. Galu galā dāvanas svarīgi pasniegt visos svētkos, ne tikai dzimšanas dienā, Ziemassvētkos, bet arī vārda dienās. 

Related Products


Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Apskatīt visus

BOSA DIENA - ko dāvināt?

BOSA DIENA - ko dāvināt?

Starptautiskā Bosa diena ir lieliska iespēja pārsteigt savu priekšnieku. Ja vēlaties uzdāvināt ko neparastu un unikālu, varat izvēlēties krūzes vai t-...

Lasīt vairāk
Dāvanas Līgo svētkos

Dāvanas Līgo svētkos

Neaizmirsti apsveikt Jāni un Līgu tuvojošajos svētkos!...

Lasīt vairāk
Labākās dāvanas Tēva dienā

Labākās dāvanas Tēva dienā

Trūkst ideju, ko dāvināt Tēva dienā? Jūs tās noteikti atradīsiet šeit....

Lasīt vairāk
Dāvanas Mātes dienā

Dāvanas Mātes dienā

Nezini, ko sarūpēt savai mammai Mātes dienā? Mēs padalīsimies ar vairākām idejām, kas pārsteigs tavu mīļo māmiņu!...

Lasīt vairāk
Ko dāvināt Lieldienās?

Ko dāvināt Lieldienās?

Joprojām nezini, ko dāvināt Lieldienās? 3 idejas, kas nepatukšos kabatu, bet iepriecinās saņēmēju...

Lasīt vairāk
Dāvanas Valentīndienā

Dāvanas Valentīndienā

Jau labu laiku Svētā Valentīna diena pasaulē tiek svinēta starptautiski un lielākā daļa mīlētāju šajā dienā izjūt vēlmi pēc iespējas vairāk uzmundrinā...

Lasīt vairāk