0
Patika preces

Briesmīgi labi Helovīna piedāvājumi

Briesmīgi labi Helovīna piedāvājumi
2023-10-17

Helovīni ir svētki, kas izceļas ar savu maģisko, noslēpumaino un nedaudz spocīgo atmosfēru. Katru gadu cilvēki no visas pasaules atzīmē šos svētkus 31.oktobrī. Helovīns ļauj ielūkotie spocīgajā piedzīvojumu pasaulē.Šie svētki parasti asociējas ar ekskluzīviem tērpiem, unikālām dekorācijām un jautru ballīti.


Rodas jautājums, kā sagatavoties un saģērbties Helovīnam? Piedāvājam plašu Helovīna atribūtiku, tērpus, dekorācijas un citus svētkiem nepieciešamos elementus. Sagatavojies Helovīnam tikai dažu minūšu laikā!

Helovīna kostīmi – lai Jūsu Helovīna svinības būtu ne tikai atmiņā paliekošas, bet arī komfortablas, piedāvājam Jums kvalitatīvus tērpus, kas ļauj radīt gan mīļus, gan baisus Helovīna tēlus. Mums ir kostīmi gan vīriešiem, gan sievietēm (saite). Par ko tu izvēlēsies būt? Varbūt vampīrs? Vai varbūt skelets? Izvēlieties sev pašu tuvāko vizuālo tēlu. 


Helovīna dekorācijas - kas gan par Helovīnu bez mājas, kas izrotāta ar dekorācijām! Dekorācijas ļauj iejusties spocīgo piedzīvojumu pasaulē. Mūsu sortimentā piedāvājam iegādāties no unikālas formas un dažāda dizaina baloniem līdz lieliskām glāzēm un ballīšu dzērienu krūzēm.


Helovīna sejas maskas — izvēlieties kādu no mūsu sejas masku klāsta, lai tā atbilstu jūsu tērpam. Šeit atradīsiet maskas gan bērniem, gan pieaugušajiem, tā varat ietērpt maskās visu ģimeni tikai dažu minūšu laikā! Mēs piedāvājam dažādas Helovīna maskas, kas pielāgotas dažādām tematikām. Un jūsu radošajiem bērniem mēs piedāvājam kosmētikas komplektus, ar tiem būs iespējams masku uzklāt uz sejas, to uzzīmējot pašu rokām. 


Helovīna tematikas t-krekli – T-krekli ir lielisks veids, kā izpaust savu svētku noskaņu. Mēs piedāvājam plašu t-kreklu izvēli ar dažādiem Helovīna dizainiem. Mūsu T-krekli ir kvalitatīvi izgatavoti, ērti un izturīgi. Ja ir grūti izvēlēties tērpu, t-krekls ļaus ātri un viegli atrast īsto izskatu Helovīnu ballītei. Tā var būt arī lieliska ideja dāvanai!


Pasteidzieties un gatavojieties Helovīnam jau tagad. Radīsim kopā neaizmirstamus Helovīna svētkus ar iespaidīgām dekorācijām un radošiem tērpiem.

Related Products

Dekoratīvā galvaskausa glāze
-4%
Džemperu komplekts "Ķirbji" (bez kapuces)
XXL apaļš melns balons (1 metrs)

Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Apskatīt visus

Sajūti Ziemassvētku burvību jau tagad.

Sajūti Ziemassvētku burvību jau tagad.

Tas ir laiks, kad visa uzmanība tiek pievērsta radiem, draugiem , kolēģiem un citiem mīļajiem, kas ar mums ir ik dienu....

Lasīt vairāk
Briesmīgi labi Helovīna piedāvājumi

Briesmīgi labi Helovīna piedāvājumi

Helovīni ir svētki, kas izceļas ar savu maģisko, noslēpumaino un nedaudz spocīgo atmosfēru. Katru gadu cilvēki no visas pasaules atzīmē šos svētkus 31...

Lasīt vairāk
BOSA DIENA - ko dāvināt?

BOSA DIENA - ko dāvināt?

Starptautiskā Bosa diena ir lieliska iespēja pārsteigt savu priekšnieku. Ja vēlaties uzdāvināt ko neparastu un unikālu, varat izvēlēties krūzes vai t-...

Lasīt vairāk
Dāvanas Līgo svētkos

Dāvanas Līgo svētkos

Neaizmirsti apsveikt Jāni un Līgu tuvojošajos svētkos!...

Lasīt vairāk
Labākās dāvanas Tēva dienā

Labākās dāvanas Tēva dienā

Trūkst ideju, ko dāvināt Tēva dienā? Jūs tās noteikti atradīsiet šeit....

Lasīt vairāk
Dāvanas Mātes dienā

Dāvanas Mātes dienā

Nezini, ko sarūpēt savai mammai Mātes dienā? Mēs padalīsimies ar vairākām idejām, kas pārsteigs tavu mīļo māmiņu!...

Lasīt vairāk