0
Patika preces

Populārākās dāvanas Ziemassvētkos

Populārākās dāvanas Ziemassvētkos
2022-08-23 Goody.lv

Ziemassvētki ir īpašs laiks, kuru ikkatrs svin un gaida. Tas ir ļoti silts, mājīgs un tuvs notikums, kad pie viena galda sēžas sen neredzēti radinieki un draugi. Šogad svētki tiks sagaidīti citādāk nekā ierasts, taču tas nenozīmē, ka nevarēsim pārstigt savus mīļos ar sirssnīgām un oriģinālām dāvanām.

Šeit esam apkopojuši oriģinālas idejas un Ziemassvētku populārākās dāvanas ikvienai gaumei. Iespējams, kāda no tā būs īstā tieši Jums!

Ziemassvētku aksesuāri

Visdrīzāk nav iespējams iedomāties gada lielākos svētkus bez Ziemassvētku piederumiem. Šeit atradīsiet daažādus svētku atribūtus, piemēram, rotājumus, kkrūzes, svētku krekliņs un džemperus, kurus var arī personalizēt ar sevis izvēlētiem tekstiem vai fotogrāfijām. Viens no pēdējo gadu populārākajiem atribūtiem ir Ziemassvetku zeķe, kuru iespējams personalizēt ar sevis izvēlētu vārdu.

Vairāk svētku aksesuārus meklē šeit: Ziemassvētku atribūtika

Ziemassvētku džemperi
Par īstu sezonas hītu kļuvuši Goody.lv Ziemassvētku džemperi. Tie ir silti, mīksti un ērti kokvilnaas džemperi ar apdruku svētku tematikā. Džemperi ir unisex veida - tas nozīmē, ka tie paredzēti gan sievietēm, gan vīriešiem. Tie būs lieliski gan sagaidot svētkus un radot īpašu atmosfēru , gan arī iederēsies kādā tematiskā ģimenes fotosesijā. Atradīsiet gan saskaņotus džemperus pāriem, gan džemperus ar apdruku vienai personai. Pieejami ir gan hūdiji, gan parastie džemperi bez kapuces.
Ziemassvētku džemperus meklē šeit: Ziemassvētku džemperi
Personalizētas dāvanas
Aplūkojot iepriekšējo gadu tendences, visbiežāk pirktās dāvanas šajā periodā tiek personalizētas. , T-krekli, džemperi un atsslēgu piekariņi - šīs dāvanas ir īpaši populāras to praktiskuma un ilgā kalpošanas laika dēļ. 
Piemēram, mūsu krūzīšu formas ir ļoti dažādas, arī materiāli, no kuriem tiek izgatavota krūzīte atšķiras, tādejādi cenšamies pielāgoties jebkurām Jūsu vēlmēm. Uz krūzītes uzdrukāsim jebkuru Jūsu svētku sveicienu vai fotoattēlu. Tāpat arī Jums būs iespēja izvēlēties no jau iepriekš sagatavotiem oriģināliem dizainiem.
Dāvanu idejas ar fotoattēliem beidzot atguvušas otro elpu. Kādreiz tika uzskatīts, ka dāvanas ar fotogrāfiju ir ļoti banāla un garlaicīga, taču ar mūsdienu tehnoloģiju palīdzību varam Jūsu izvēlēto attēlu likt uz visdažādākajiem priekšmetiem - ne tikai krūzēm un T-krekliem, bet arī uz atslēgu piekariņiem, eglīšu rotājumiem un daudz citiem interesantiem priekšmetiem. Vairāk foto dāvanas vari apskatīt ŠEIT.
Jebkurā gadījumā - personalizēta dāvana vienmēr būs unikāls veids kā pārsteigs savus mīļos ne vien Ziemassvētkos, bet arī citos nozīmīgos notikumos.
Vairāk personalizētas dāvanas atradīsi šeit: Personalizētas dāvanas
T-krekls ar apdruku
Varētu šķist, ka tā ir ļoti vienkārša dāvana, bet tajā pašā laikā tā ir ļoti praktiska un var būt arī ļoti oriģināla, atkarībā no izvēlētā dizaina. No daudzajiem dažādajiem dizainiem jūs varēsiet izvēlēties populārākās idejas, kas saistītas ar automašīnām, zveju, dažādu citu izklaidi. Tāpat varēsiet pie mums atrast arī interesantus t-kreklu komplektus pāriem. Ir arī vairāki interesanti t-krekli mammai, tētim vai pat priekšniekam.
Vairāk dažādus T-kreklus meklē šeit: T-krekli ar apdruku
Dāvanas ar gravējumiem
Gravētas dāvanas svētku laikā biežāk tiks pasniegtas dažādu uzņēmumu iekšienē. Gravējumi var tikt veikti uz ļoti plaša produktu klāsta un iegravēt uz tiem var turpat vai jebko, ko sirds vēlas. Sākot ar dažādiem Ziemassvētku novēlējumiem, beidzot ar grafiskiem attēliem un logotipiem. Produktu klāsts ir visai plašs: pildspalvas, koka lādītes, koka dēlīši, vizītkaršu maciņi, atslēgu piekariņi, stikla trofejas - lietas, kuras ir patīkami saņemt un kuras ilgi atgādinās par tās dāvinātāju.  
Vairāk dāvanas ar gravējumiem meklē šeit: Dāvanas ar gravējumiem 
Dāvanas vīriešiem un sievietēm
Tie, kam trūkst ideju, visbiežāk dāvanas meklē pēc tik vienkāršiem atslēgvārdu salikumiem kā "dāvanas sievietei" un "dāvanas vīrietim". Piemēram, sievietes un meitenes vienmēr priecāsies saņemt oriģinālu lietussargukrājkasi vai siltas mājīgas zeķes mājīgam ziemas vakaram. Tajā pat laikā vīriešus un zēnus varētu iepriecināt ar ballīšu spēlesdzērienu dozatorialus ķiveres un tie, kuriem patīk ceļot - īpaša ceļotāju karte, kur iespējams nokasīt tās valstis un atrašanās vietas, kur jau esi pabijis.
Dāvanas vīriešiem meklē šeit: Dāvanas vīriešiem
Dāvanas sievietēm meklē šeit: Dāvanas sievietēm
Izvēlēties īsto dāvanu mīļotajam cilvēkam vai labākajam  draugam nav nemaz tik sarežģīti. Jāzina intereses, hobiji, nodarbošanās un pats galvenais - jāzina, kur meklēt. Nepavadi pirmssvētku mēnesi bezmērķīgos braucienos uz tirdzniecības centriem - atrodi visu šeit uz vietas un iekļaujies sev paredzētajā budžetā. Dāvini prieku, reizē ietaupot savu laiku!
 

Related Products


Naujausi Dovanusalis.lt straipsniai Apskatīt visus

BOSA DIENA - ko dāvināt?

BOSA DIENA - ko dāvināt?

Starptautiskā Bosa diena ir lieliska iespēja pārsteigt savu priekšnieku. Ja vēlaties uzdāvināt ko neparastu un unikālu, varat izvēlēties krūzes vai t-...

Lasīt vairāk
Dāvanas Līgo svētkos

Dāvanas Līgo svētkos

Neaizmirsti apsveikt Jāni un Līgu tuvojošajos svētkos!...

Lasīt vairāk
Labākās dāvanas Tēva dienā

Labākās dāvanas Tēva dienā

Trūkst ideju, ko dāvināt Tēva dienā? Jūs tās noteikti atradīsiet šeit....

Lasīt vairāk
Dāvanas Mātes dienā

Dāvanas Mātes dienā

Nezini, ko sarūpēt savai mammai Mātes dienā? Mēs padalīsimies ar vairākām idejām, kas pārsteigs tavu mīļo māmiņu!...

Lasīt vairāk
Ko dāvināt Lieldienās?

Ko dāvināt Lieldienās?

Joprojām nezini, ko dāvināt Lieldienās? 3 idejas, kas nepatukšos kabatu, bet iepriecinās saņēmēju...

Lasīt vairāk
Dāvanas Valentīndienā

Dāvanas Valentīndienā

Jau labu laiku Svētā Valentīna diena pasaulē tiek svinēta starptautiski un lielākā daļa mīlētāju šajā dienā izjūt vēlmi pēc iespējas vairāk uzmundrinā...

Lasīt vairāk