BOSA DIENA 16. oktobrī - ko dāvināt?

Bosa diena (16. oktobris) - svētki radušies Amerikas Savienotajās Valstīs, taču kļuvuši populāri arī citviet pasaulē un nesen tie sākti svinēt arī Latvijā. Ir pienācis īstais laiks pateikties un novērtēt savu vadītāju darbu! Ja jums ir tiešām izcils priekšnieks vai priekšniece - šādai personai nepieciešama patiešām oriģināla dāvana. Jau vairākus gadus pēc kārtas Goody rūpējas un meklē labākās dāvanas priekšniekiem, lai Jūs katru reizi varētu pārsteigt ko īpašu un neatkārtojamu.


Šogad mēs piedāvājam izvēlēties dāvanas no četrām dažādām kategorijām:


I. Oriģināls bosa T- krekls.

Bosu dienas laikā izvēlieties savam priekšniekam vai priekšniecei krekliņu no mūsu bagātīgā t-kreklu klāsta, kas vislabāk atspoguļos viņu personību. Izvēlieties kādu no TOP dizainu paraugiem, piemēram: Labākais boss pasaulē, Pati labakā priekšniece, Uzmanību! Ļoti labs Boss un Zelta Boss.


II. Oriģinālas bosa krūzes.

Vai jūs katru rītu kopā ar priekšnieku dzerat kafiju vai tēju? Dāvājiet Bosam oriģinālu krūzīti ar interesantu apsdruku un parādiet visiem birojā, kurš te ir BOSS. Mēs piedāvājam Jums tādus populārus dizainus kā:  Pati labākā priekšniece, Bosam vienmēr taisnība, Boss nekļūdās - boss riskē un Antistresa Bosa krūze.

Dažādus citus krūžu variantus atradīsiet sadaļā Oriģinālas krūzes bosam

III. Personalizētas dāvanas priekšniekam.

Savu darba vadītāju iespējams iepriecināt arī ar mīļu sīkumu: pildspalvu vai vizītkartes turētāju. Tomēr, ja izvēlaties šo preci arī personalizēt, tas iegūs ppavisam citu nozīmi priekšnieka acīs. Šeit ir tikai dažas no daudzajām precēm, kuras piedāvājam personalizēt ar savu attēlu vai uzrakstu, veicot apdruku vai gravēšanu, piemēram: Vizītkaršu turētājs "LER"PARKER "Urban Cool Magenta" pildspalva ar piezīmju grāmatu , Bambusa USB zibatmiņa "STALK".



IV. Oriģinālas dāvanas bosam.

Ja Jums vēlaizvien nav ideju, ko uzdāvināt Bosam, mēs piedāvājam tādas ļoti populāras dāvanas kā: Koka vīna pudeles kaste "Boss nedzer - boss degustē", Dvieļi ar izšuvumu "Boss". Jūs noteikti iepriecināsiet autovadītāju, kurš lielu dienas daļu pavada ceļā, ar oriģinālo automašīnas atsvaidzinātāju "Labu priekšnieku ir grūti atrast", un, ja boss ir kaislīgs ceļotājs, viņam notikti noderēs ērtā, nokasāmā ceļojumu karte ar EnnoVatti karodziņiem. Vairāk dāvanu ideju varat atrast kategorijā: Oriģinālas dāvanas priekšniekam.